Skip to content

Pomoc

druhým

dobrocinnost ikona

Zmysluplná práca 

Robiť to, čomu človek verí a v čom vidí zmysel, je veľké šťastie a zároveň záväzok. My barefu, DOTS a bosým chodidlám veríme.

Nadšenie pre barefoot a chuť vedecky bádať nám ukázala dôležitosť SPRÁVNEJ chôdze naboso v dennodennom živote. Veríme, že piškótky DOTS nie sú len dizajnový doplnok, ale najmä produkt, ktorý zlepší stav a kondíciu chodidiel našich zákazníkov.  Taktiež si však uvedomujeme, že šírenie osvety o dôležitosti barefootu/bosej chôdze je beh na dlhú trať. Preto sú DOTS dizajnové, príjemné na dotyk/došľap, plné nášho nadšenia a funkčné – stimulujú vaše chodidlá bez toho, aby ste museli vynaložiť extra čas či úsilie na cvičenie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomoc na druhú

DOTS pomáhajú Vám – naším zákazníkom na rozhýbanie chodidiel. My sme sa však rozhodli, že sa chceme o svoje biznis úspechy deliť ďalej a to s tými, ktorí to potrebujú.

Preto z každého predaného balenia DOTS ide časť zo zisku na dobročinnosť – buď priamo ako finančný príspevok, alebo ako balenie našich piškótiek, ktoré takto môžu stimulovať nožičky tým, ktorí to potrebujú, ale nemohli by si to inak dovoliť.

Doteraz sme finančne podporili Alexka a Améliu so SMA syndrómom a nadáciu Úsmev ako dar

Ďakujeme, že kúpou DOTS podporujete tých, ktorí to potrebujú! 

Pre správny vývoj nožičiek

DOTS sú súčasťou viacerých materských centier či škôlok, pretože tam behá kopec nožičiek, pre ktoré je stimulácia dôležitá. 

Uvedomujeme si však, že pre niektoré škôlky či materské centrá, je zakúpenie DOTS veľká položka. Preto sme sa rozhodli poskytnúť zľavu na nákup DOTS do zariadení, ktoré sú pre deti určené. Veríme, že každé zariadenie má trochu inú situáciu a preto sme nezvolili jednotnú zľavu pre všetkých.

Ak však má vaša škôlka, či materské centrum o DOTS záujem, napíšte nám na hello@barefu.com a spolu určite niečo vymyslíme.

 

 

 

 

 

 

Odhaľ ďalšie zaujímavosti o DOTS ukryté pod ikonkami