Vitajte! Veríme, že ste tu, lebo patríte medzi tých, ktorým je jasné, že ak chceme mať funkčné a aktívne chodidlá, treba ich pravidelne precvičovať a stimulovať.

 

Váš kľúč pre aktivované a rozhýbané chodidlá, vedomú chôdzu a čisté mysle… barefu DOTS 

 • stimulujú jednotlivé body na ploske nohy pri statickom používaní
 • stimulujú jednotlivé body a zapájajú svaly nohy pri aktívnom používaní
 • nevyžadujú extra čas na cvičenie
 • pomáhajú „vypnúť“ hlavu / vrátiť sa nachvíľku do prítomnosti
 • podporujú prechod na opatrnú a vedomú chôdzu
 • aktivujú všetky chodidlá v domácnosti

Nemáte extra čas na cvičenie?

Tak práve pre vás je barefu DOTS active/static ideálne riešenie, ako dostať stimuláciu chodidiel, bez extra času, do svojej denno-dennej rutiny. Aplikácia DOTS active do križovatky pohybu vytvorí podnetný priestor, ktorým prirodzene prechádzate pri využívaní vášho interiéru. Na druhú stranu aplikácia DOTS static k umývadlu v kúpeľni či drezu v kuchyni vytvorí senzorický priestor pre vaše chodidlá, kým vy sa venujete umývaniu zubov či riadov. A teda na aktivovanie chodidiel a zapojenie svalov nepotrebujete extra čas ani námahu!

 

Nemáte kapacitu sa zamýšlať nad každým krokom?

Okrem aktivovania chodidla je dôležitý aj psychologický aspekt a uvedomenie si našej chôdze. Načo ste mysleli, keď ste naposledy stúpili na kocku z lega? … neumytý riad to asi nebol ;). Náš mozog nie je zvyknutý na podnety prichádzajúce z receptorov na chodidlách (kvôli topánkam) a teda väčšina podnetov nás „vráti“ do prítomnosti. Neviete vypnúť či meditovať…nemáte čas sa zastaviť? DOTS static vám pomôžu ukľudniť vašu rozlietanú myseľ, vrátiť vás do prítomnosti a to všetko, pri vašich bežných činnostiach.

Pri došľape na podnetný povrch chodíme naboso inak ako po bezpečných domácich podlahách. Opatrná a vedomá chôdza – tá, ktorú máme vonku na skalkách, znižuje, okrem iného, otrasy pri došľape a reaguje na povrch komplexnejším zapájaním svalov. Aby bola naša domáca chôdza naozaj „bosá“, potrebuje podnety a pripomenutia na jej zjemnenie. Nemáte kapacitu sa zamýšlať nad každým krokom a prostredie svojej domácnosti máte radi vizuálne čisté a moderné? Potom je DOTS active navrhnutý práve pre vás – esteticky a funkčne!

 

Neviete ako pozitívne vplývať na ľudí okolo seba?

Aj vy sa občas cítite bezradne pri osvete svojich najbližších alebo teda v ich motivovaní spraviť niečo pre seba? Tak nestrácajte energiu… proste DOTS začleňte do svojej domácnosti a vaši najmilší začnú stimulovať a precvičovať svoje chodidlá v rámci bežného života. 🙂

 

Koľko kusov potrebujete – 100, 36 či 25?

100ks by z vášho interiéru určite spravilo stimulačný raj a my by sme radi prišli na návštevu! Mohli by ste si spraviť stimulačné ostrovčeky alebo veľkoplošné stimulačné zóny…hmmm 🙂

Ak si však neviete dať rady či 36 alebo 25 ks, s odpoveďou vám pomôže určenie križovatky pohybu. Tá by sa v ideálnom prípade nemala dať obísť a tým pádom prirodzene precvičíte chodidlá vždy, keď danou časťou priestoru prejdete.

 

Viac informáciií o vývoji a použití DOTS

 

 • aktuálna ponuka , DOTS

  Vzorka barefu DOTS

  Kľúč pre aktivované chodidlá a čisté mysle.

  –  možnosť nákupu vzorky z každej farebnosti

 • Zľava!
  aktuálna ponuka , DOTS

  barefu DOTS active quarantine

  DOTS active quarantine je špeciálna sada za zvýhodnenú cenu, ktorá vám v čase karantény pomôže aktivovať a rozhýbať chodidlá priamo vo vašej domácnosti. Jej kúpou zároveň podporíte liečbu detí so SMA1.

   

   

 • aktuálna ponuka , DOTS

  barefu DOTS static 12

  Aplikácia DOTS static  k umývadlu v kúpeľni či drezu v kuchyni vytvára podnetný priestor pre vaše chodidlá, kým vy sa venujete umývaniu zubov či riadov.

  – stimulujú jednotlivé body na ploske nohy

  – nevyžadujú extra čas na cvičenie

  – pomáhajú „vypnúť“ hlavu

  – aktivujú všetky chodidlá v domácnosti