Skip to content

Vyskúšať

DOTS

Šťastné nôžky sú projekt jednej veľmi šikovnej Martinčanky Terky Sopkovej, ktorá je popredným expertom na poradenstvo v oblasti barefoot topánok a barefoot problematiky. Píše veľmi hodnotné blogové články o bosej chôdzi, podrobné recenzie asi všetkých značiek barefoot topánok a stojí za kvalitnou barefoot osvetou na Slovensku.

V rámci osobných konzultácií si viete DOTS vyskúšať priamo u nej doma. Využitím poradenstva Šťastných nôžok získavate zľavový kód na nákup piškótok DOTS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nožičkovo, Košice

Predajňa Nožičkovo ponúka okrem širokého výberu barefoot topánok – kvalitné poradenstvo, ktoré je úplnou nevyhnutnosťou pri kúpe vhodnej barefoot obuvi. Taktiež ponúkajú nosiče, nosiace pomôcky a kojo/nosiace oblečenie. Množstvo tovaru, rozhľadenosť predavačiek a šikovnosť majiteľky Ivky, robia z Nožičkova mekku barefoot obuvi a nosiaceho tovaru na východnom Slovensku. 

Priamo na predajni si môžete DOTS nielen pošliapať, pohladiť či ochytať, ale aj reálne kúpiť 🙂  

Fyzio Mama, Trnava

Fyzio Mama je projekt šikovnej fyzioterapeutky a maminy Editky, ktorá sa spolu so svojimi kolegyňami zameriavajú na zdravý vývoj a pohyb nielen bábätiek a detí, ale aj dospelých. Telo vnímajú komplexne ako celok a počas svojich individuálnych lekcií alebo workshopov sa dozviete množstvo dôležitých informácií. V ponuke majú veľké množstvo zaujímavých služieb.

DOTS si môžete vyskúšať v ich Poradenskom a pohybovom centre.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Homereset, Budmerice

Možno ste počuli o LifeReset projekte, kde sa rodina Matúšovcov rozhodla pre reset vo svojom živote a odišla na Nový Zéland, kde našla nové životné nasmerovanie.

V projekte HomeReset sa táto ich nová cesta odrazila na 150%. Sú úžasnou inšpiráciou zdravého a spokojného bývania, permakultúrnej záhrady a životného balancu. A čo je najlepšie, toto všetko si môžete skúsiť aj vy v ich mobilnom domčeku, ktorý prenajímajú. Keďže je toto miesto stelesnením zdravého a humánneho interiéru, samozrejme, že v ňom nechýbajú DOTS 🙂

Odhaľ ďalšie zaujímavosti o DOTS ukryté pod ikonkami